ARAUHO SPASIO BARSELONU U MADRIDU! Katalonci pobedili Atletiko u vatrenom derbiju Španije (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Barselone, Foto: Oscar J Barroso / Shutterstock Editorial / Profimedia

PRIMERA, 16. KOLO

Crvene kartone dobili su Stefan Savić i Feran Tores, Grizmanu Urugvajac sprečio gol za izjednačenje, a jedini strelac bio je Usman Dembele

Vatreni španski derbi pripao je gostima! Fudbaleri Barselone na stadionu "Metropolitano" pobedili su Atletiko u Madridu sa 1:0 u 16. kolu Primere.

Strelac jedinog gola bio je Usman Dembele u 22. minutu i Katalonci su tako na najbolji način iskoristili poraz Real Madrida od Viljareala u gostima.

Ludnicu smo videli u nadoknadi vremena kada su crveni karton u 92. minutu dobili Stefan Savić i Feran Tores.

Dva minuta kasnije Ćavijevim izabranicima pobedu je mogao da izbije iz ruku bivši igrač Antoan Grizman, ali je Ronald Arauho skinuo loptu sa gol linije.