ROMA SE SPASILA U 93. MINUTU! Matićeva odlična rola sa klupe, Milan ispustio 2:0 na San Siru (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Milana i Rome, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

SERIJA A, 17. KOLO

Nemanja ušao u 65. minutu i dobio žuti karton u nadoknadi vremena, dok su Mile Svilar i Marko Lazetić presedeli utakmicu na klupi

Inter je u subotu ostao bez pobede u 93. minutu protiv Monce, a komšijama sa San Sira isto se dogodilo u 17. kolu Serije A.

Roma je izjednačila protiv Milana na 2:2 kada je Nemanja Matić šutirao, a Ćiprijan Tatarušanu odbranio dok je loptu u mrežu ubacio Tami Abraham.

Roso-neri su imali sve u svojim rukama pošto su vodili 2:0 golovima Pjera Kalulua u 30. minutu i Tomasa Pobege u 77. minutu.

Rimljani su se probudili pogotkom Rožera Ibanjeza glavom u 87. minutu, a Nemanja Matić ušao je u igru u 65. minutu.

Radost fudbalera Milana
Radost fudbalera Milanafoto: EPA/MATTEO BAZZI

Iskusni vezista dobio je žuti karton u 91. minutu, dok je Mile Svilar proveo ceo meč na klupi, kao i Marko Lazetić na drugoj strani.

Ovakvom raspletu događaja najviše se raduje Napoli koji je sada na sedam bodova prednosti posle pobede nad Sampdorijom od 2:0.

Golove su dali Viktor Osimen u 19. i Eljif Elmas u 82. minutu iz penala.