DANSKI SUDIJA SVIRAO PENAL U 90+13. MINUTU! Panatinaikos neporažen u grčkom derbiju protiv Olimpijakosa (VIDEO)
Navijači Panatinaikosa, Foto: AP

ZA INFARKT!

Arbitar iz Skandinavije pokazao na belu tačku kada je bespotrebno Pipa koristio ruke, iako je lopta išla van šesnaesterca, a Joanidis je to iskoristio

Rođeni Lozničanin Ivan Jovanović i posle 11. kola u grčkom prvenstvu ne zna za poraz na klupi Panatinaikosa, a u najvećem derbiju protiv Olimpijakosa odigrao je 1:1 i to zbog penala u 90+13. minutu utakmice u Atini!

Ivan Jovanović
Ivan Jovanovićfoto: Profimedia

Na stadionu "Apostolos Nikolaidis" u centru pažnje bio je danski sudija Jakob Kehlet (poslednjih godina važne utakmice u Grčkoj sude stranci).

Arbitar je dosudio penal u 90+13. minutu kada je bespotrebno Pipa koristio ruke, iako je lopta išla van šesnaesterca, a Joanidis je to iskoristio.

Precizan sa 11 metara bio je slovenački reprezentativac Andraž Šporar, kojem je u 77. minutu poništen pogodak posle konsultacije sa VAR-om.

Olimpijakos je poveo u 84. minutu kada je Pep Bijel pogodio posle asistencije Jusefa El Arabija.