NAJBOLJE MOGUĆE VESTI ZA PIKSIJA! Srbi oduševili pred Mundijal u Kataru (VIDEO)
Dragan Stojković Piksi, Foto: fss.rs

"orlovi" visoko lete

Selektor Dragan Stojković ima razloga za zadovoljstvo dve nedelje pred Svetsko prvenstvo, iako ga muči Dušan Vlahović

Nema radosti zbog situacije Dušana Vlahovića, ali selektor Dragan Stojković Piksi može da bude srećan zbog vesti na stadionu Keramika.

Preciznije, fudbaleri Majorke pobedili su Viljareal sa 2:0 na gostovanju u 13. kolu Primere.

Za dve nedelje počinje Svetsko prvenstvo u Kataru, a Predrag Rajković na četvrtoj utakmici nije primio gol u prvenstvu Španije.

I drugi reprezentativac Srbije Matija Nastasić na poziciji štopera odigrao je kompletan meč.

Klub sa rajskog ostrva slavio je golovima Vedata Murićija u 32. i Amata Ndijajea u 75. minutu.

Atletiko i Espanjol remizirali su 1:1 na Metropolitanu, a pogađali su Žoao Feliks u 78. i Serđi Darder u 62. minutu.

Isti rezultat videli smo u San Sebastijanu na meču Sosijedada i Valensije.

Huga Giljamon dao je autogol za prednost Baskijaca u 10, ali je izjednačio Samuel Lino u 25. minutu.