UROŠEVIĆ SPASAO PARTIZAN U BAČKOJ TOPOLI BOMBOM SA 25 METARA! TSC poveo u drugom minutu, a onda fešta (VIDEO)
Slobodan Urošević (desno), Foto: Starsport©

LUDNICA!

Domaćin dozvolio preokret crno-belima, potom izjednačio, ali je kapiten "parnog valjka" doneo tri boda za slavlje rezultatom 3:2 u 85. minutu

Objavljeno: 21:31h

Ludnica u Bačkoj Topoli! Posle 14 utakmica bez poraza, TSC je u velikoj borbi poklekao protiv Partizana u 18. kolu Superlige Srbije - 3:2!

Domaćin je poveo već u drugom minutu golom Petra Ratkova posle asistencije Ifera Đakovca.

Vezista je pobegao čuvarima, a potom obišao i golmana Popovića, a posle nekoliko komplikacija ostavio loptu kod bele tačke, a napadač je bio precizan.

Gosti su izjednačili u 42. minutu kada je Bibars Natho pogodio sa 16 metara posle povratnog pasa Rikarda Gomeša.

Preokret je usledio u 70. minutu kada je posle gužve u šesnaestercu i kornera Natha na najboljem mestu bio Siniša Saničanin.

Samo deset minuta kasnije, ponovo se probudio TSC pošto je Martin Mirčevski iskoristio dodavanje Cvetkovića za izjednačenje od 2:2!

Već u 85. minutu nova fešta pošto je kapiten Slobodan Urošević postao spasilac jer je matirao Veljka Ilića iz slobonog udarca sa 25 metara.