TADIĆEVA KATASTROFA PRED MUNDIJAL! Sumoran dan za kapitena "orlova" (FOTO)
Dušan Tadić, Foto: ANP / ddp USA / Profimedia

SRBIN U ŠOKU

Svetsko prvenstvo u Kataru počinje za dve nedelje, a Dušan je doživeo veliki udarac

Svetsko prvenstvo u Kataru počinje 20. novembra, a fudbalska reprezentacija Srbije igraće u grupnoj fazi protiv Brazila, Švajcarske i Kameruna.

Samo dve nedelje pred početak Mundijala, Dušan Tadić kapiten naše selekcije doživeo je poraz od 2:1 u najvećem holandskom derbiju i to kod kuće.

Slavlje fudbalera PSV-a
Slavlje fudbalera PSV-afoto: Pro Shots Photo Agency / ddp USA / Profimedia

Preciznije, fudbaleri PSV-a pobedili su Ajaks u 13. kolu Eredivizije na stadionu "Johan Krojf arena" u Amsterdamu.

U 23. minutu izabranici Ruda van Nistelroja poveli su golom Luka de Jonge posle asistencije najboljeg igrača i kapitena Kodija Gakpoa.

Rud van Nistelroj
Rud van Nistelrojfoto: Pro Shots Photo Agency / ddp USA / Profimedia

Drugi pogodak gostiju iz Ajndhovena videli smo u 50. minutu preko Erika Gutijereza.

Dušan Tadić, kapiten "kopljanika" teren je napustio u 81. minutu kada ga je zamenio Lorenco Luka koji se upisao u strelce dva minuta kasnije.