DESET MINUTA BARSELONINE ČAROLIJE! Revija golova protiv nemoćnog protivnika! (FOTO)
Detalj sa utakmice Barselona - Atletik Bilbao, Foto: EPA/Quique Garcia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 11. KOLO

Atletiko Madrid pobedio je na gostovanju ekipu Betisa sa 2:1

Objavljeno: 02:11h

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Atletik Bilbaa sa 4:0, u utakmici 11. kola španske Primere.

Katalonski klub je poveo golom Usmana Dembelea u 12. minutu, Serhi Roberto je šest minuta kasnije povećao rezultat, a u prvom delu meča gol je postigao i Robert Levandovski u 22. minutu. Konačan rezultat postavio je Feran Tores u 73. minutu.

Barseloni teško da neko može da parira kad se razigra na "Kamp Nou", a u takvoj situaciji sledi spektakl i revija golova. Katalonski tim u sledećem kolu gostuje Valensiji, a Atletik dočekuje Viljareal.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na gostovanju ekipu Betisa sa 2:1.

Dvostruki strelac za tim iz Madrida bio je Antoan Grizman, dok je Nabil Fekir u 84. minutu postavio konačan rezultat, nakon što je postigao gol iz slobodnog udarca.

Пласман обезедио Sofascore

Špansko prvenstvo, 11. kolo:

Nedelja: Espanjol - Elče 2:2 (1:1), Betis - Atletiko Madrid 1:2 (0:0), Đirona - Osasuna 1:1 (1:1), Viljareal - Almerija 2:1 (0:1), Barselona - Atletik Bilbao 4:0 (3:0)

Subota: Rajo Valjekano - Kadis 5:1 (2:0), Valjadolid - Real Sosijedad 1:0 (1:0), Valensija - Majorka 1:2 (0:0), Real Madrid - Sevilja 3:1 (1:0)

Ponedeljak: 21.00 Selta Vigo - Hetafe