JAVOR ŠOKIRAO PARTIZAN! Petrićevom timu ni dva gola viška nisu bila dovoljna! (FOTO)
Detalj sa utakmice Partizan - Javor, Foto: Starsport©

IZNENAĐENJE!

Rezultat je na kraju bio 3:3

Objavljeno: 21:27h

Fudbaleri Partizana i Javora odigrali su u Beogradu nerešeno 3:3, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

Gosti iz Ivanjice poveli su u šestom minutu, nakon što je precizan udarac iz daljine uputio Lazar Nikolić. Crno-beli pet minuta kasnije dolaze do izjednačenja, kada je asistenciju Kvinsija Meniga iskoristio Bibras Natho.

Partizan u prednost dovodi Slobodan Urošević u 25. minutu. Centaršut je uputio Fuseni Dijabate, a Urošević je bio najviši u skoku. Treći gol za domaći tim postiže u 63. minutu Marko Živković. Natho je izveo slobodan udarac, a Živković se glavom upisuje u strelce.

Šest minuta kasnije igrač Partizana Kristijan Belić pravi prekršaj nad Kristijanom Tojčićem u svom kaznenom prostoru. Precizan je sa penala u 71. minutu bio Petar Gigić. Gosti su u nastavku uspeli da dođu do boda, pošto je u 88. minutu glavom gol postigao Luka Gojković.

Partizan je na drugom mestu Superlige Srbije sa 34 boda, sedam manje u odnosu na vodeću Crvenu zvezdu, dok je Javor na 14. mestu sa 13 bodova.

Crno-beli u narednom kolu dočekuju Radnički iz Niša, dok Javor u Ivanjici igra protiv TSC-a.