GROBARI BELIĆA DIŽU U NEBESA: Gori Tviter posle nove pobede Partizana, a tek da vidite šta kažu za Petrića!
Kristijan Belić, Foto: Starsport©

pohvale

On je impresionirao željom, borbenošću na terenu

Partizan je večeras posle dosta borbe uspeo da savlada Čukarički u derbiju 15. kola Super lige Srbije rezultatom 3:2 i tako ''preskočio'' večerašnjeg rivala na tabeli.

Crno-beli su sada treći sa 30 bodova, a ''brđani'' su pali na četvrtu poziciju sa bodom manje, s tim da Partizan ima i dva meča manje u odnosu na drugoplasirani TSC koji ima 32 boda.

Iako je gol odluke postigao kapiten Urošević u finišu meča posle maestralne asistencije Natha iz slobodnog udarca, utisak je da je ključni akter ovog duela bio mladi vezista Partizana Kristijan Belić.

On je impresionirao željom, borbenošću na terenu, uz to je postigao i prvi gol za Partizan, a u drugom poluvremenu je fantastičnom intervencijom sprečio gotovo siguran gol Ovusua za vođstvo Čukaričkog.

Zahvaljujući Beliću tada je ostalo 2:2, a par minuta kasnije Urošević je doneo pobedu Partizanu. Naravno, posle meča Belić dobija brojne pohvale, što je velika promena u odnosu na početak sezone kada su mnogi sumnjali u njegove kvalitete.