PSŽ BESPOMOĆAN PROTIV BENFIKE! Asistencija Rakitića nije bila dovoljna da padne Borusija!
U poslednjih pola sata meča viđena je samo jedna prilika, Foto: EPA/Mohammed Badra

kakvi rezultati!

To će isto biti potrebno i Benfici, koja će ugostiti Juventus.

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Benfike remizirali su 1:1, u meču četvrtog kola grupe H Lige šampiona.

Utakmica dva tima pre šest dana u Lisabonu istim rezultatom je završena i oni su na deobi prvog mesta sa po osam bodova.

SRAMOTA ŠTA PIŠU! "Igrači Dortmunda se iživljavali nad Nemanjom Gudeljom"

Utakmica na "Parku prinčeva" bila je relativno mirna, bez mnogo šansi, a golovi su padali iz penala.

Domaće je u vođstvo doveo Kilijan Mbape u 40. minutu, ali je bod gostima doneo Žoao Mario u 62. minutu, na isti način.

U poslednjih pola sata meča viđena je samo jedna prilika, ona koju je imao Julijan Draksler.

VELIKA ČAST ZA SRPSKOG ARBITRA: Srđan Jovanović će biti glavni sudija na jednom derbiju 4. kola Lige šampiona!

PSŽ zicer za drugu fazu ima u narednom kolu protiv Makabija, kada će im biti dovoljan i bod.

Fudbaleri Borusije i Sevilje podelili su bodove u Dortmundu (1:1), u okviru četvrtog kola grupe G.

Prošle sedmice "milioneri" su protunjali Andaluzijom (4:1) i tako uručili otkaz Đulenu Lopetegiju.

Horhe Sampaoli je očigledno primenio dobru terapiju i Sevilja je ovoga puta delovala bolje.

GRUZIJSKI MARADONA JE ZALUDEO SVE, A PRIČA O NJEMU JE TOTALNO LUDA: A tek da čujete za NJEGOVOG OCA...

Čak je i povela na ovom susretu, kada je na asistenciju Rakitića gol u 18. minutu dao Nianzu.

Borusija se do pauze vratila, pošto je na dodavanje Menijea, Belingem savladao Bona.

U nastavku, oba tima su imala po jednu šansu – domaći su zapretili preko Humelsa, a gosti preko Lamele.

DVA IZNENAĐENJA! Ogromna pobeda Makabija, Juventus pao u Haifi! (FOTO)

Dortmund je propustio šansu da obezbedi drugu fazu, ima sedam bodova i za to će im biti potreban još jedan poen u naredna dva kola.

Sevilja je treća na tabeli sa dva boda, koliko ima i Kopenhagen.