DVA IZNENAĐENJA! Ogromna pobeda Makabija, Juventus pao u Haifi! (FOTO)
Detalj sa utakmice Makabi Haifa - Juventus, Foto: Profimedia

LIGA ŠAMPIONA, 4. KOLO!

U drugom meču koji je odigran u istom terminu Kopenhagen i Mančester siti odigrali su bez golova

Ove večeri počelo je četvrto kolo grupne faze Lige šampiona.

Makabi iz Haife savladao je Juventus 2:0, dok su Kopenhagen i Mančester siti odigrali nerešeno bez golova.

DA LI JE OVO KRAJ ZA DUŠANA VLAHOVIĆA? Ovaj člana i ocena sve govore, NE PRAVI RAZLIKU PROTIV JAKIH TIMOVA!

Izabranici Masimilijana Alegrija su od prvog minuta na terenu odavali utisak kao potpuni autsajderi.

Inicijativa zeleno-belih krunisana je pogotkom Atzilija već u sedmom minutu, da bi isti igrač 35 minuta kasnije duplirao prednost.

Bacio je strateg italijanskog velikana sve karte u napad, uveo i Kostića, ali ništa nije bilo od pomoći njegovom timu.

DRAMA KOD DUŠANA VLAHOVIĆA: Oružani pljačkaši upali u kuću srpskog fudbalera, policija hitno reagovala!

Klub iz Haife je odbio sve nalete "stare dame", sačuvao vođstvo i stigao do zasluženog trijumfa.

Izabranici Pepa Gvardiole nisu ponovili partiju od pre šest dana, kada su istog rivala pobedili na "Etihadu" rezultatom 5:0.

Legendarna fotografija Kolarova: ŠIROK OSMEH BEZ ZUBA! (FOTO)

Ovoga puta, najbolji strelac kluba Erling Haland čitav susret proveo je na klupi, kako bi se, verovatno, odmorio za derbi sa Liverpulom za vikend.

Prvo poluvreme bilo je veoma turbulentno za "građane", pošto im je bio poništen gol, a uz to su još promašili penal, te zaradili crveni karton.