LALATOVIĆ JE SIGURNO ZADOVOLJAN ISHODOM NA ČAIRU: Radnički napunio mrežu Spartaka na svom stadionu!
Fudbaleri Radničkog, Foto: Starsport©

superliga srbije 12. kolo

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras na svom terenu ekipu Spartaka iz Subotice sa 3:0, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Stefan Dimić je doveo domaći tim u vodjstvo golom u 34. minutu, a rezultat je povećao Nikola Štulić u 60. minutu.

Štulić je svoj drugi gol na meču postigao u 79. minutu sa penala.

Radnički iz Niša je na 10. mestu Super lige Srbije sa 12 bodova, dok je Spartak 13. sa dva boda manje.

Niški tim u sledećem kolu gostuje Čukaričkom, a Spartak dočekuje Radnički iz Kragujevca.