POSLE ROME I INTER JE PAO U UDINAMA: Udineze igra šampionski fudbal, crno-beli su prvi na tabeli Serije A!
Duel Udinezea i Intera, Foto: EPA/Gabriele Menis

serija a 7. kolo

Fudbaleri Udineze savladali su Inter rezultatom 3:1, u meču sedmog kola Serije A.

Domaći su do trijumf stigli posle preokreta, te tako nastavili sa sjajnim rezultatima.

Udineze je trenutno prvi na tabeli sa 16 bodova, dok su "nerazuri" nastavili sa toplo-hladnim partijama, pa su nakon pobede, opet zabeležili poraz.

A dobro su krenuli ovaj susret, lepim golom iz slobodnjaka Nikoloa Barele u petom minutu.

Vrlo brzo je rezultata bio izjednačen, pošto je u 22. minutu Milan Škrinjar loše reagovao posle centaršuta i savladao sopstvenog golmana, Handanoviča.

U nastavku meča, Inter je pretio preko Damfriza, a ubrzo je i Džeku poništen gol zbog ofsajda.

Pobedu Udinezea je najavio Slovenac Jaka Bijol, koji je gol postigao u 84. minutu, da bi u nadoknadi vremena konačnih 3:1 postavio Tolgaj Arslan.