NEMILOSRDNI PARTIZAN SE JEDVA ZAUSTAVIO! Šest komada u mreži Mladosti, het-trik Gomeša!
Rikardo Gomeš, Foto: FK Partizan

demoliranje

Ubedljiva pobeda izabranika Gordana Petrića u Humskoj

Objavljeno: 21:35h

Fudbaleri Partizana su demolirali ekipu Mladosti rezultatom 6:0, u okviru 11. kola Superlige Srbije, a igrač utakmice je definitivno bio Rikardo Gomeš.

Ništa nije ukazivalo da će pobeda crno-belih biti ovako ubedljiva, pošto je prvi gol viđen tek u 40. minutu, i to iz penala.

Sa bele tačke je bio siguran Rikardo Gomeš koji je u nadoknadi prvog poluvremena uspeo i da uveća prednost.

Terzić je šutirao, ali je na kraju ispao kao centaršut, odlično se snašao Rikardo i glavom sproveo loptu u mrežu za 2:0 na poluvremenu.

U drugom poluvremenu se na gol čekalo do 59. minuta. Živković je izveo korner jako dobro, a sa prve stative u dalji ugao, glavom, loptu je poslao Igor Vujačić za 3:0.

Posle samo pet minuta Rikardo je kompletirao het-trik. Dijabate je prošao je kroz sredinu, ostavio loptu Rikardu, koji je sačekao i pogodio školski dalji ugao, 4:0.

Petardu je kompletirao Samed Baždar, da bi neverovatnih 6:0 doneo Lutovac.