BARSELONA SILNA PROTIV SEVILJE! Najveći deo posla završen već u prvom poluvremenu! (FOTO)
Robert Levandovski na meču protiv Sevilje, Foto: Profimedia

šPANSKO PRVENSTVO, 4. KOLO

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je 45 minuta

Objavljeno: 00:55h

Posle remija na startu Primere protiv Rajo Valjekana, Barselona je vezala treći trijumf u Primeri. Katalonci su u derbiju kola pregazili Sevilju na gostujućem terenu 3:0.

Najveći deo posla Barsa je završila u prvom poluvremenu, sve u režiji igrača, koji su tokom leta stigli u redove višestrukog šampiona Evrope.

Prvi gol delo je Brazilca Rafinje u 21. minutu, dok je na 2:0 povisio Robert Levandovski na dodavanje doskorašnjeg člana Sevilje Koundea.

Tačku na trijumf u 50. minutu je stavio Garsija, a ponovo je asistent bio Kounde.

Ovim porazom se nastavlja agonija Sevilje, koja u četiri kola ima jedan nerešen ishod i tri poraza. Za ekipu Sevilje, nastupio je Nemanja Gudelj koji je igrao u prvom poluvremenu.