AUTSAJDER REMIZIRAO SA BAJERNOM! Ekipa iz Minhena nije prva na tabeli, PARTIZANOV RIVAL PRI VRHU!
Fudbaleri Bajerna doživeli neprijatno iznenađenje, Foto: EPA/Ronald Wittek

BERLIN NEREŠENO SA MINHENOM!

Najpre je Šeraldo Beker doneo vođstvo domaćem timu u 12. minutu

Fudbaleri Bajerna, a ni Union Berlina, neće biti prvoplasirani posle 5. kola nemačke Bundeslige, pošto su remizirali rezultatom 1:1 (1:1).

U duelu visoko rangiranih timova na tabeli, oba sa po 11 bodova posle ovog meča, sve vredno pomena videli smo u prvih 15. minuta.

KELN U SVE VEĆIM PROBLEMIMA: Rival Partizana u grupi nije postigao gol za 90 minuta, iako je imao igrača više!

Najpre je Šeraldo Beker doneo vođstvo domaćem timu u 12. minutu, ali je izjednačenje stiglo samo tri minuta kasnije.

Džošua Kimih je tukao sa ivice kaznenog prostora, a lopta zakačila nekoga na putu ka golu i prevarila Frederika Ronova.

Džošua Kimih

U nastavku je Liroj Sane imao dve dobre prilike, a najbolju i poslednju u trećem minutu nadoknade kada je Ronov spasao bod Union Berlina.

Partizanov rival u grupnoj fazi Lige konferencija, ekipa Kelna, bila je veoma ubedljiva na gostovanju Volfsburgu i slavila rezultatom 4:2.

MENHENGLADBAH JE BAJERNOVA NOĆNA MORA: Borusija uspela da opet ostane neporažena protiv Bavaraca!

Golove za "jarčeve" postizali su Ljubičić u 22. minutu, Paulo Otavio u 32. i Kainc u 45+2, dok je tačku na meč stavio Adamjan u 81.

Prethodno su za "vukove" pogađali Nmeča već u 2. minutu, odnosno, u 79. kada je sve bilo manje-više rešeno.