POBEDA U POSLEDNJEM MINUTU PRETVORILA SE U HOROR! Zabio nož u leđa saigračima, glupost fudbalera vrednog 41 miliona
Joao Mario moraće da propusti naredni meč, Foto: Printscreen/twitter/@M10infos

video sve objašnjava

re izvođenja kaznenog udarca bilo je dosta polemika

Svojevremeno ovaj evropski prva bio je veliki talenat, plaćen čak 41 miliona evra.

Benfika je tek u poslednjem momentu uspela da pobedi ekipu Vizele sa 2:1. Stelac konačnog gola u 101. minuti bio je Joao Mario iz penala.

ŠOK! Žena Sofija je zatrudnela, A ON ODBIO REPREZENTACIJU! Sada je pred njim transfer karijere! (FOTO)

Pre izvođenja kaznenog udarca bilo je dosta polemika oko sudijske odluke. Naime, sumnje se da je penal bio sporan, a pre toga nije svirao "čist" penal za Benfiku, a VAR se nije oglašavao.

Mario je nakon preciznog jedanaesterca počeo da se raduje zajedno sa saigračima i navijačima, međutim nije bio svestan gluposti kakvu je napravio prilikom slavlja.

"Halo, već imaš žuti karton", dovikao mu je saigrač nakon čega je Mario počeo da se hvata za glavu u neverici zbog nepromišljenog poteza.

Tom prilikom portugalski veznjak je uputio i nekoliko psovki. Ubrzo nakon toga sudija mu je prišao, sledio je pravila i dao mu crveni karton.

Veznjak Benfice je počeo da odmahuje glavom, bespomoćan zbog gluposti kakvu je napravio i da mu sada sledi meč suspenzije.