MESI POGODIO STATIVU, LOPTA SE ODBILA DO MBAPEA, IMAO JE GOL "NA TACNI" ALI... (VIDEO)
Kilijan Mbape nije uspeo da savladana prazan gol, Foto: Printscreen

OVO JE JEDAN OD NAJBOLJIH? ŠTA?

Jedan od najboljih i najskupljih igrača nije uspeo da savlada prazan gol

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu uspeli da savladaju Monako u derbiju francuske Lige 1, pošto su u nedelju uveče remizirali 1:1 na "Park prinčeva".

No, ovaj meč neće po dobru pamtiti Kilijan Mbape, zvezda PSŽ-a, koji je u finišu prvog poluvremena velikim promašajem propustio priliku da donese svom timu izjednačenje.

"NISAM VIDEO VEĆI EGO U ŽIVOTU! NEKA GA NEKO PODSETI ŠTA JE MESI POSTIGAO S 22 GODINE!" - Legenda oplela po Mbapeu!

U 45. minutu, Lionel Mesi je fantastičnim udarcem sa oko 25 metara zatresao desnu stativu gola Aleksandera Nibela, nakon čega je Mbape natrčao i imao pred sobom gotovo prazan gol. Ipak, njegova reakcija nije bila dovoljno dobra.

Mbape je u brzini šutirao takođe jako, ali je pogodio drugu stativu gola Monaka. Pogledajte kako je to izgledalo: