FUDBAL PUN UZBUĐENJA! Kolubara maestralnim het-trikom preokrenula rezultat u prvom poluvremenu!
Kolubara je pronašla način da se domogne 3 poena, Foto: Starsport©

4 golova u prvom delu utakmice

Klub iz Lazarevca je nadmudrio Čukarički

Fudbaleri Kolubare pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 3:2, u utakmici osmog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Čukarički je poveo u 27. minutu pogotkom Luke Adžića, ali je Kolubara do kraja prvog poluvremena preokrenula rezultat het-trikom hrvatskog fudbalera Anta Vukušića.

NOVI PAZAR RAME UZ RAME SA ZVEZDOM! Pobeda TSC-a može dovesti tri kluba na vrh sa identičnim bodovima!

On je mrežu tima sa Banovog brda pogadjao u 29, 37. i trećem minutu sudijske nadoknade.

Čukarički je u 58. minutu smanjio na 3:2 golom Nikole Vujadinovića što je na kraju bio i konačan rezultat meča u Lazarevcu.

ZBILJIĆ: "Prihodovali smo 2.5 MILIONA EVRA! Dovodimo dva bitna pojačanja, JEDNO JE ZVUČNO IME IZ ŠPANIJE"

Kolubara je trenutno sedma na tabeli sa 12 bodova, dok je Čukarički šesti sa bodom više.

U narednom kolu, Kolubara će gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Mladost.