MILAN SIGURAN PROTIV NEZGODNE BOLONJE: Mihajlović imao neupešan povratak na San Siro!
Siniša Mihajlović, Foto: Profimedia

serija A 3. kolo

U drugo susretu Sasuolo je na gostovanju Speciji remizirao rezultatom 2:2

Fudbaleri Milana savladali su Bolonju rezultatom 2:0 u meču trećeg kola Serije A.

To je bio povratak Siniše Mihajlovića na "San SIro" gde je trenirao Milan između 2015. i 2016. godine, odnosno gde je igrao u dresu Intera poslednje dve godine profesionalne karijere.

Portugalski krilni napadač i aktuelni najbolji igrač Serije A Rafael Leao se potrudio da mu to ne ostane u lepom sećanju.

Siniša Mihajlović

Bivši fudbaler Lila za kog se raspituju najveći evropski klubovi je u 21. minitu postigao gol iz kontra, ali se stiče utisak i da je golman Bolonje Lukaš Skorupski morao bolje.

Tačku na meč je stavio u nastavkum u 58. minutu kada je proigrao Olivijea Žirua, a ovaj na njemu karakterističan način završio akciju i postavio konačan rezultat.

U drugo susretu Sasuolo je na gostovanju Speciji remizirao rezultatom 2:2.