NOVI PAZAR ISPUNJAVA OBEĆANJE! Gladni Evrope, NOVOM POBEDOM DOSPELI NA TREĆE MESTO!
Kormilar koji obećava, Vladimir Gaćinović, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

U ZALETU!

Novi Pazar je zahvaljujući ovom trijumfu zabeležio 12. bod u Superligi

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Napredak rezultatom 2:0 na otvaranju sedmog kola domaćeg šampionata.

To je četvrta pobeda u nizu za izabranike Vladimira Gaćinovića koja je prošle godine već prežaljena i viđena kao novi član drugog ranga.

GRMELO U SVLAČIONICI PAZARA! Slavlje predvodio bivši igrač Partizana! (VIDEO)

Protivnika je načeo Mitar Ergelaš u smiraj prvog poluvremena. Igrao se 40. minut susreta kada je defanzivac domaće ekipe pronašao put do gola koji brani Nikola Petrić.

Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu, ali nismo dugo čekali kako bi stigao odgovor. Vezista Kruševljana Nemanja Krstić je poravnao u 55. minutu, ali je sve uprskao njegov saigrač koji je skrivio penal i zaradio isključenje 20-ak minuta kasnije.

ŠOK U NOVOM PAZARU: Partizan ima gol manje i igrača manje! O penalu će se DUGO pričati! (VIDEO)

Precizan sa bele tačke je bio Andrija Majdevac.

Novi Pazar je zahvaljujući ovom trijumfu stigao do treće pozicije u Super ligi Srbije sa 12 bodova, dok je Napredak i dalje 14. sa dva osvojena boda, koliko imaju i Radnički Niš i Radnik.