BOJALI SU SE KATASTROFE, A ONO... Mančester junajted "vaskrsao" protiv Liverpula, može i bez Ronalda!
Detalj sa utakmice Mančester junajted - Liverpul, Foto: EPA/Peter Powell

PREMIJER LIGA, 3. KOLO

Tim iz Mančestera savladao je Liverpul 2:1

Objavljeno: 07:36h

Fudbaleri Mančester junajteda savldali su Liverpul u velikom derbiju 3.kola engleske Premijer lige 2:1.

Junak meča na Old Trafordu bio je Markus Rašford, čovek koji nije dao gol 997 minuta, tačnije još od januara, ali se za ovaj meč probudio i doneo prvenac u sezoni "crvenim đavolima". Pre njegovog pogotka na otvaranju drugog dela, kada je kao na motoru ostavio iza sebe očajnu odbranu Liverpula, još lepši gol je postigao Džejdon Sančo za prednost Junajteda u 25. minutu. Kao na futsalu je zalomio Džejmsa Milnera, paralisan je bio Virdžil van Dajk, a Sančo je samo plasirao loptu u mrežu.

Mohamed Salah je uneo neizvesnost golom u 81. minutu meča kada je posle jednog karambola glavom pogodio, ali ni to nije pomoglo njegovim saigračima da se trgnu. Junajted je posle dva poraza preskočio Liverpul, koji je ostao na dva boda, i tako prebacio lopticu u Enfild jer sada tamo kriza da stanuje.