SRPSKI DVOBOJ U ITALIJI ZAVRŠEN NEREŠENO! Mreže mirovale, Kostić mogao da donese pobedu! (FOTO)
Filip Kostić na utakmici protiv Sampdorije, Foto: EPA/STRINGER

serija A, 2. kolo

U drugom meču dana, fudbaleri Rome pobedili su Kremoneze sa 1:0

Objavljeno: 23:22h

Sampdorija je dočekala Juventus u srpskom dvoboju u okviru Serije A.

Meč u Đenovi završen je nerešeno 0:0. Juventus je uspeo da zatrese mrežu Sampdorije u 65. minutu, ali je gol Adriena Rabioa posle konsultovanja VAR-a poništen zbog ofsajda.

Srpski reprezentativci u dresu Juventusa, Dušan Vlahović i Filip Kostić su na terenu proveli svih 90 minuta, dok je u ekipi Sampdorije Filip Đuričić zamenjen u 73. minutu.

Mogao je Filip Kostić da donese pobedu u 94. minutu, ali je iz izgledne pozicije šutirao pravo u golmana Sampdorije.

Filip Kostić

U narednom kolu, Sampdorija će gostovati Salernitani, dok će Juventus dočekati Romu.

Fudbaleri Rome pobedili su u drugom meču dana na svom terenu Kremoneze sa 1:0, a strelac pobedonosnog gola bio je Kris Smoling u 65. minutu.

Srpski internacionalac u dresu Rome Nemanja Matić u igru je ušao u 72. minutu.