MITROVIĆ DONEO VELIKU RADOST NAVIJAČIMA: Srpski napadač pogodio u 90. minutu, ponovo se ori Mitro's on fire! VIDEO
Mitrović slavi gol, Foto: Profimedia

LEGENDA

Mbabu je sa desne strane uputio centaršut, a Mitrović glavom loptu sproveo u mrežu

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović svojim golom doneo je pobedu Fulamu u 3. kolu Premijer lige.

Fudbaleri Fulama igraju protiv Brentforda u trećem kolu Premijer lige i pobedili su rezultatom 3:2.

Trijumf su odneli zahvaljujući fantastičnom srpskom napadaču Aleksandru Mitroviću koji je u 90. minutu postigao pobedonosni gol.

Mbabu je sa desne strane uputio centaršut, a Mitrović glavom loptu sproveo u mrežu za veliku radost navijača tima iz Londona.