LUDNICA NA MAKSIMIRU, GOSTI DOBILI 3 CRVENA! Dva penala, rezultat napet, HAOTIČAN MEČ!
Dinamo Zagreb se plasirao u plej-of, Foto: instagram/gnkdinamo

bonus: svi rezultati 3. kola kv. za lš!

U desetom minutu je pokazan prvi karton

Objavljeno: 22:27h

Dinamo Zagreb je na domaćem terenu dočekao ekipu Ludogoreca uoči revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Domaćini su bili blago rasterećeniji, jer su imali vođstvo iz prve utakmice (1:2), a i dinamika meča je to pokazivala jer su gosti načinili prvo dešavanje u ovom sukobu već u desetom minutu i to faulom za žuti karton.

DINAMO SE U BUGARSKOJ PRIBLIŽIO PLEJ OFU LŠ: Plzenj preokrenuo u Moldaviji, Šerif više nije ista ekipa!

Nakon dva minuta (od tog faula) Dinamo je uspeo da kazni besnog rivala i pogodio za minimalnu prednost. Samo nekoliko minuta nakon toga usledio je prvi crveni karton za gostujuću ekipu.

Mislav Ošić je podigao prednost Zagrebčana nakon što je bio precizan sa bele tačke. Pred kraj poluvremena obe ekipe su postigle po jedan gol, što daje rezultat 3:1. Dakle u jednom trenutku gosti su imali igrača manje i 3 gola minusa, ali su u poslednjim sekundama uspeli da realizuju jednu šansu.

BOLEST! Albanci i Hrvati ponovo skandirali UŽASNE pretnje Srbima - UEFA i dalje ćuti! (VIDEO)

Nakon samo 5 minuta drugog poluvremena, gosti su dobili penal, koji su realizovali.

U 72. minutu, igrač Ludogoreca pod imenom Rik zaradio je drugi žuti odnosno crveni karton i to već broji dva igrača manje za njegov tim. Samo 14 minuta kasnije, još jedan igrač dobija ali direktni crveni karton.

FK Ludogorec

Bruno Petković pogađa u 87. minutu i time završava bitna dešavanja na ovom meču. Može se reći da je ovaj meč protekao haotično.

Kvalifikacije za Ligu šampiona, treće kolo (revanš, u zagradi je rezultat prvog meča)

Žalgiris – Bodo Glimt* 1:1 (0:5)

Apolon – Makabi Haifa 2:0 (0:4)

Plzenj – Šerif 2:1 (2:1)

Pjunik – Crvena zvezda 0:2 (0:5)

Mitjilend – Benfika 1:3 (1:4)

Dinamo Zagreb – Ludogorec 4:2 (2:1)

Ferencvaroš – Karabag 1:3 (1:1)