JAVOR POLAKO POSTAJE NEUMOLJIV! Tim iz Ivanjice nastavio seriju odličnih rezultata! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Javor - Mladost GAT, Foto: Printscreen/youtube/Arena Sport TV

TREĆA POBEDA U PRVENSTVU!

Pobedu domaćoj ekipi doneo je Luka Luković

Objavljeno: 00:19h

Fudbaleri Javora pobedili su na svom terenu u Ivanjici Mladost GAT sa 2:1, u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Javor je poveo u 10. minutu golom Normana Kembela, a sedam minuta kasnije izjednačio je Milan Mirosavljev. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Luka Luković pogotkom u 55. minutu susreta.

Posle prve dve utakmice bez pobede, Javor je vezao treću pobedu u prvenstvu i četvrti je na tabeli sa 10 bodova. Novosadska Mladost je bez pobede u poslednje četiri utakmice, a posle trećeg poraza zauzima 12. mesto na tabeli sa četiri boda.

U sledećem kolu Javor će u Subotici igrati protiv Spartaka, a Mladost će u Novom Sadu dočekati Partizan.