Fudbaleri Čukaričkog, Foto: Starsport

superliga srbije

Čukarički upisao treću uzastopnu pobedu

Objavljeno: 23:51h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Novom Sadu domaću Mladost sa 2:0, u utakmici četvrtog kola šampionata Srbije.

Dvostruki strelac bio je Mohamed Badamosi, koji je golove postigao u 43. i 73. minutu.

Posle poraza u prvom kolu, Čukarički je ostvario tri uzastopne pobede i popeo se na treće mesto na tabeli sa devet bodova.

Mladost je pretrpela drugi poraz i ima četiri boda na 11. mestu.

Fudbaleri Kolubare ostvarili su prvu pobedu u prvenstvu, pošto su na svom terenu u Lazarevcu bili bolji od Mladosti iz Lučana sa 3:2.

Fudbaleri Kolubare
Fudbaleri Kolubarefoto: Starsport©

Kolubara je povela golovima Miloša Filipovića u devetom minutu i Nemanje Milojevića u 35. Gostujući tim izjednačio je golovima Davida Dunđerskog u 44. i Nikole Jojića u 75. minutu.

Pobedu Kolubari doneo je Milojević, drugim pogotkom na utakmici u 82. minutu.

Kolubara ima četiri boda na 10. mestu uz meč manje, a Mladost je pretrpela treći uzastopni poraz i sa bodom zauzima 13. mesto.