STOLICA SE VEĆ UŽARILA: Partizan opet RAZOČARAO, žilavi TSC odoleo u Humskoj! (VIDEO)
Ilija Stolica između Meniga i Dijabatea, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

superliga srbije, 3. kolo

Objavljeno: 23:10h

Partizan je dočekao TSC u 3. kolu Superlige Srbije, sa obavezom da trijumfom odreaguje na lošu partiju u Nišu (3:3), kada su jedva izvukli bod. Ipak, opet su razočarali jer nisu uspeli da probiju vrlo organizovane goste iz Bačke Topole - 0:0.

Za prvu utakmicu u sezoni pred svojim navijačima, crno-beli su zaigrali u novim dresovima.

Ipak, meč je obeležio i transparent "Grobara" kojim su postavili ultimatum upravi Partizana nezadovoljni rezultatima godinama unazad.

Grobari, Navijači Partizana

Opet se često čulo i "Uprava napolje", a strasti se sigurno neće smiriti posle novog lošeg rezultata "Parnog valjka".

Večernji je bio termin utakmice jer je meč počeo u 21 čas, ali je i ovako velika vrućina bila ozbiljan izazov za igrače obe ekipe.

Trener Partizana, Ilija Stolica, susret je počeo u formaciji 4-2-3-1, sa Belićem i Terzićem u prvoj postavi.

1 / 5 Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

U prvom poluvremenu je najbolju priliku imao Urošević u finišu, ali je golman Ilić sjajno odbio loptu na stativu. Prethodno su pokušavali Lutovac i Gomeš, ali i Čaušić posle kornera.

U nastavku su rezervisti Menig i debitant Dijabate razmrdali Partizan, a isto je učinio i Baždar koj ije zamalo iz prvog šuta zatresao mrežu.

Imao je i TSC svojih prilika, a najbolju je zaustavio Urošević izbijanjem lopte ispred Stanojkova. Duboko u nadoknadi, Menig je imao sjajnu šansu, ali su se gosti još jednom odbranili.

Partizan sada ima pet bodova iz prva tri kola, kao i TSC.