ČUKARIČKI POKORIO NOVI PAZAR: Lončar promašio penal u 94', Spartak jači od Radnika!

superliga srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras na Džaizkoin areni domaći Novi Pazar sa 2:1, u drugom kolu Superlige Srbije.

Gosti su poveli u 30. minutu golom Đorđa Ivanovića, a izjednačenje Pazarcima doneo je Zoran Danosku 12 minuta kasnije.

Konačan rezultat postavljen je u 88. minutu kada je mrežu domaćina zatresao Mohamed Badamosi.

Novi Pazar je imao priliku da izjednači u četvrtom minutu nadoknade, ali Stefan Lončar nije uspeo da realizuje jedanaesterac. Pre toga je Srđan Mijailović dobio crveni karton.

Meč na Džaizkoin areni igran je bez prisustva publike.

Novi Pazar je i dalje bez bodova, dok je Čukarički upisao prvu pobedu u novoj sezoni.

U narednom kolu Novi Pazar će gostovati Javoru u Ivanjici, a Čukarički će dočekati Napredak. Beogradjane u četvrtak očekuje duel kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Rasinga u Luksemburgu.

Fudbaleri Spartaka pobedili su na svom terenu u Subotici Radnik sa 2:0.

Spartak je poveo u 20. minutu golom Luke Bijelovića, a pobedu je obezbedio Nikola Srećković, pogotkom u 49. minutu.

Spartak ima četiri boda, a Radnik je i dalje bez bodova.

U sledećem kolu Spartak će igrati u Novom Sadu protiv Vojvodine, a Radnik će dočekati Radnički 1923.

Ranije večeras, Radnički i Partizan su odigrali 3:3 u Nišu.