DUGO ĆE SE PRIČATI O DRUGOM PENALU PARTIZANA: Da li su sudija i VAR bili u pravu? (VIDEO)
Sporni momenti: Mlađović i Lutovac ulaze u šesnaesterac, Foto: Miroslav Todorović

procenite sami

Rikardo Gomeš je zakucao loptu u mrežu i izvukao jedan bod za Partizan, ali ovaj penal će još dugo biti tema domaće fudbalske javnosti...

Partizan je deklasirao Javor u prvom kolu Superlige Srbije, Radnički je ubedljivo poražen od Crvene zvezde (obe utakmice 4:0), pa su crno-beli bili favoriti na neugodnom gostovanju u Nišu.

Ipak, od samog početka je bilo jasno da ih čeka sasvim drugačija utakmica. Radnički je poveo već u drugom minutu, Partizan izjednačio iz penala, a u drugom poluvremenu su Nišlije brzo stigle do 3:1.

1 / 7 Foto: Starsport©

Mogli su domaći sve da reše preko Mitrovića, onda je Pejović mogao da vrati dva gola prednosti kada je drugi put na meču pogodio prečku, ali su Beograđani ostali u igri.

I onda, duboko u nadoknadi drugog poluvremena, Lutovac je pobegao Mlađoviću, ovaj ga je povlačio pa pustio, krilo crno-belih je palo, a sudija Trifković opet pokazao na belu tačku.