PARTIZAN SMANJIO, "GROBARI" NASTAVILI: "Uprava, napolje" se ori Čairom!
Partizan u drugom kolu sve je bliži porazu, Foto: KK Partizan

agresivno pokazuju svoje emocije

Dosta šansi, dosta golova, Partizan blizu poraza, što se navijačima nikako ne sviđa

Objavljeno: 21:50h

Igrao se 67.. minut na stadionu Čair, kada su navijači Partizana skandirali "Uprava napolje!"

Naime, pokazali su nezadovoljstvo, jer su crno-beli u jednom trenutku gubili sa razlikom od 2 gola od Radničkog iz Niša.

TRENER PARTIZANA GOVORIO O ODLASKU MILOVANOVIĆA: Stolica je već pronašao zamenu za mladog napadača!

Ilija Stolica i navijači stovrili su dobar odnos i novi kormilar Partizana počeo je sezonu sa obećavajućim taktiama i talentovanim pojačanjima, no kiks je usledio.

Partizan je u 71. minutu smanjio rezultat na 3:2 ali sa tribina se i dalje čuje pomenuta rečenica.