LEPO JE KRENULO: Jović u prvom meču za Fiorentinu, oduševio sve navijače, Srbin odmah krenuo da trese mreže! VIDEO
Luka Jović, Foto: EPA/Claudio Bresciani

SAMO DA TAKO NASTAVI

Srpski fudbaler Luka Jović odigrao je prvi meč u dresu Fiorentine – i postigao čak četiri pogotka.

On je u prijateljskoj utakmici protiv niželigaša Real Vićence (7:0) u igru ušao sa klupe u drugom poluvremenu i imao zapažen učinak.

Prvo je u 56. minutu dao gol iz penala, a u strelce se opet upisao i 68. minutu.

Het-trik je zabeležio u 79, a "poker" u 84. minutu, kada je pogodio za konačnih 7:0.

Podsetimo, Jović je u petak potpisao ugovor sa klubom iz Firence u koji je stigao iz Real Madrida.