Fudbalska reprezentacija Srbije U19, Foto: printscreen/twitter/FSSrbije

BRAVO, MOMCI

Srbija u sredu igra duel 2. kola grupe B sa Englezima koji prvi meč igraju večeras od 20 časova protiv Austrije

Objavljeno: 19:44h

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina starosti počela je Evropsko prvenstvo u Slovačkoj remijem sa Izraelom 2:2 (1:1).

"Orlići" su poveli već u osmom minutu kada je Nemanja Motika dobro prodro i asistirao Marku Lazetiću a ovaj kroz noge golmana Izraela poslao loptu u mrežu.

Ipak, već u 16. minutu Gloh je izjednačio. Ilić je kasnije pogodio stativu, ali se na odmor otišlo nerešenim rezultatom.

Ebrahajm je u 74. doneo preokret, ali su uporni igrači Srbije uspeli da bolju igru krunišu golom za izjednačenje u 93. minutu. Strelac je bio Stefan Leković. Prethodno je Miletić udarcem sa distance pogodio prečku, pa Leković spretno odbitak glavom poslao u gol.

Sledi duel sa Englezima koji prvi meč u grupi igraju protiv Austrije od 20 časova.