PORTUGAL BEZ RONALDA PAO U 1. MINUTU: Seferović razgalio Švajcarsku, Španci iskoristili poklon i preuzeli vrh!
Vidmer i Seferović slave gol odluke u Ženevi, Foto: EPA/Jean-Christophe Bott

liga nacija, 4. kolo

Fudbalska reprezentacija Švajcarske pobedila je kao domaćin u Ženevi Portugal 1:0 u okviru 4. kola Lige nacija najjače, A lige.

Jedini gol postigao je Haris Seferović već u prvom minutu, na asistenciju Silvena Vidmera.

Poraz Portugala je iskoristila Španija koja je sa 2:0 u Malagi pobedila Češku republiku.

Povela je "Crvena furija" golom Karlosa Solera u 24. minutu a trijumf je novim golom overio Pablo Sarabija u 75.