OPET GOL GLAVOM SRBIJE, MITROVIĆU JE TO KAO DOBAR DAN: Asistent Tadić "slomio" rivala majstorskim driblingom! VIDEO
Strahinja Pavlović čestita Aleksandru Mitroviću gol za vođstvo Srbije 2:0, Foto: EPA/Antonio Bat

rapsodija

Ponovo smo videli prodor po levoj strani, centaršut i pogodak glavom

Objavljeno: 22:01h

Fudbalska reprezentacija Srbije igra odlično i ima dva gola prednosti na poluvremenu duela sa Slovenijom u Ljubljani (2:0), u okviru 4. kola Lige nacija.

Podsetimo, tekstualni prenos utakmice možete pratiti na blogu Espresa.

"Orlovi" su poveli u osmom minutu preko Andrije Živkovića, posle prodora po levoj strani Filipa Mladenovića, a i drugi gol je bio sličan - takođe prodor po levoj strani, centaršut i pogodak glavom.

1 / 4 Foto: EPA/Antonio Bat

Ovoga puta asistent je bio kapiten Dušan Tadić posle majstorskog driblinga, a strelac povratnik u startnu postavu, Aleksandar Mitrović.

Podsetimo, Norveška je ranije danas pobedila Švedsku 3:2 u Oslu i tako će ostaati lider grupe B4, ali baš zato je Srbiji i te kako potreban novi trijumf i tri boda, kako bi ostali u priključku sa Norvežanima.