OVOME SE SMEJE ČITAV BALKAN: Kakav je penal sviran u Crnoj Gori, to je da čovek poludi! (VIDEO)
Fudbalski sudija, Foto: EPA/Friedmann Vogel

NEVEROVATNO

Meč ove dve ekipe pored velikog broja golova (3:2), viđen i sporni penal u 94. minutu

U Crnoj Gori je ostao još jedan meč do kraja prvenstva, ali je 35. kolo ove lige obeležio jedan veoma sporan penal, koji je ubrzo i postao viralan. Na utakmici Iskre i Podgorice (2:3), dosuđen je veoma sporan penal, kojim je Podgorica ostala u igri za baraž.

Podgorica se sada, sa pobedom protiv Iskre, nalazi u veoma izglednoj poziciji, pošto joj je potrebno tri boda u poslednjem kolu da bi otišla u baraž za opstanak u Superligi, dok je Iskra već sigurna na četvrtoj poziciji.

Meč ove dve ekipe pored velikog broja golova (3:2), viđen i sporni penal u 94. minutu, kom se smeje čitav region. Pri rezultatu 2:2, u poslednjim trenucima meča, jedan od igrača Podgorice je pao, čini se bez kontakta, ali je sudija pokazao na belu tačku, odakle je Boljević bio siguran. Kako je izgledao penal možete pogledati u videu ispod.