UZBUĐENJE U KRUŠEVCU! Pogodak Gajića ipak NE VAŽI! (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Napredak - Crvena zvezda, Foto: Printscreen/youtube/Zvezda TV

reagovao var!

Objavljeno: 20:15h

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Napretka u meču sedme runde plej-ofa Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića imaju šansu da novim trijumfom dođu na korak od odbrane titule šampiona države.

Crveno-beli su ekpresno došli do pogotka u drugom poluvremenu nakon udarca Gajića sa ruba šesnaesterca, ali je sudija ovaj gol poništio zbog ofsajda u kojem se prethodno našao Ben.

Ofanzivac sa Komora ometao je golmana Vasiljevića iz ofsajd pozicije u momentima kada je Katai uputio udarac ka golu Napretka, a u nastavku akcije lopta je došla do Gajića koji je zatresao mrežu.

Podsetimo, Crvena zvezda posle prvih 45 minuta igre vodi u Kruševcu 1:0, a strelac vodećeg gola bio je Ohi.