VAŽNA POBEDA TSC-A! Napredak REŠEN za minut!
Fudbaleri TSC, Foto: Starsport©

plej-of superlige!

Izabranici Žarka Latetića sačuvali šanse za Ligu konferencija

Objavljeno: 20:34h

Fudbaleri TSC-a slavili su na otvaranju 35. kola Superlige protiv ekipe Napretka rezultatom 2:0.

Na taj način su izabranici Žarka Lazetića sačuvali šanse da se sledeće sezone takmiče u Ligi konferencija, a u tome im je pomogao silovit minut u drugom poluvremenu tokom kog su postigli oba gola.

Najpre je makedonski fudbaler Martin Mirčevski u 58. minutu načeo mrežu protivnika, da bi se potom nadovezao najbolji igrač tima iz Bačke Topole Mihajlo Banjac golom u 59. minutu igre.

Žarko Lazetić
Žarko Lazetićfoto: Starsport©

TSC sada ima 48 bodova, isto kao i Radnički iz Niša i Voždovac koji imaju meč manje. Ujedno, tim sa "krova" je trenutno četvrti, a to je mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Kada je Napredak u pitanju, oni su poslednji u ovoj fazi takmičenja i najverovatnije je da će tu i ostati do kraja.