PARTIZAN LAKO DOŠAO DO CILJA U KRUŠEVCU! Napredak nije zadao mnogo muka! (FOTO)
Detalj sa utakmice Napredak - Partizan, Foto: Starsport©

Objavljeno: 21:21h

Fudbaleri Partizana savladali su u Kruševcu ekipu Napretka 3:0.

Ekipa Aleksandra Stanojvića nastavila je niz pobeda i takođe ostala u trci za šampiona države u fudbalu.

1 / 5 Foto: Starsport©

Partizan je poveo u 29. minutu, a strelac je bio Rikardo Gomeš. Posle kornera lopta se odbila pravo na nogu Rikardu, koji je tukao snažno i precizno.

U nastavku je Marko Jevtović stigao do svog prvog pogotka po povratku kada je u 56. minutu iskoristio lošu procenu leta lopte defanzivaca Napretka i povisio na 2:0.

Nije se dugo čekalo na treći gol, a on je pao u 64. minutu. Nikola Terzić je oduzeo loptu na desnom boku i probio sve do šesnaesterca Napretka kada je pokušao da proigra Rikarda. Isprečio se Marjanović koji je trapavo zakačio loptu i prevario sopstvenog golmana za konačnih 3:0.

Ovom pobedom su se izabranici Aleksandra Stanojevića ponovo približili na dva boda zaostatka Crvenoj zvezdi, koja je ranije identičnim rezultatom slavila u Novom Sadu protiv Vojvodine.