ZVEZDA SE PROŠETALA NOVIM SADOM! Katai skinuo "prokletstvo" i dokrajčio Vojvodinu! (VIDEO)
Aleksandar Katai na meču sa Vpjvodinom, Foto: Starsport

superliga plej-of!

Ekipa Dejana Stankovića rutinski do pobede u Novom Sadu

Objavljeno: 18:56h

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Vojvodine u Novom Sadu sa 3:0 u okviru 34. kola Superlige Srbije.

Sve je sjajno počelo za beogradske crveno-bele kada se Seku Sanogo najbolje snašao posle udarca Pavkova i zatresao mrežu domaćina.

Nastavila je ekipa Dejana Stankovića sa dominantnom igrom koja se ponovo isplatila u 33. minutu. Katai se našao sam ispred Rockova i rutinski realizovao jedan na jedan situaciju, što je njegov prvi gol protiv bivšeg tima u dresu Zvezde.

Vojvodina je pružila znatno bolji otpor u drugom poluvremenu, strepeo je Milan Borjan, ali nisu uspeli da stignu do gola.

Ali to je uspeo Katai koji je posigao drugi gol na meču. Četiri utakmice protiv Vojvodine u crveno-belom dresu nije dao gol, a sada dva. Precizan je bio iz slobodnog udarca, ali gol ide i na dušu Emila Rockova koji nije dobro reagovao.

1 / 5 Foto: Starsport

U nastavku je Zvezda rutinski odradila posao i upisala novu pobedu u plej-ofu.

Treba napomenuti da na terenu nije bilo Mirka Ivanića, a napadači Pavkov i Ohi su nastavili "post".