PAZARCI DOMINIRALI U LAZAREVCU: Postigli tri gola za pola sata, opstanak u društvu najboljih je blizu!
Fudbaleri Novog Pazara, Foto: Starsport©

superliga srbije plej aut

U prvoj utakmici 33. kola Superlige Srbije, odnosno, 3. kola plej-auta, Novi Pazar je u gostima bio bolji od Kolubare rezultatom 3:1 (3:1).

Novopazaraci su napravili veliki korak ka opstanku u elitnom rangu, u danima kada su pod lupom UEFA zbog sporne utakmice protiv Radnika iz Surdulice.

Gosti su poveli već u prvom minutu kada je Stefan Dimić postigao gol za mnogo lakši nastavak meča.

Sve je bilo rešeno u razmaku od četiri minuta, između 23. do 26. kada su Milan Jokić i Luka Ratković doneli veliki 3:0 Novom Pazaru.

Miloš Filipović je u 43. minutu postigao utešni pogodak za Kolubaru, ali to ništa nije značilo u nastavku utakmice jer su izabranici Tomislava Sivića priveli uspešno meč kraju.

Novi Pazar je skočio na 13. mesto sa 32 osvojena boda i upao u zonu koja vodi u baraž, umesto direktnog ispadanja.

Kolubara je značajno mirnija, sa 40 osvojenih bodova na 9. poziciji.