PODELA BODOVA U SURDULICI! Radnički susret završio sa igračem manje na terenu!
Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca, Foto: Starsport©

počeo pljej-aut superlige srbije!

Poveo je Radnik golom Miloša Spasića, a konačan rezultat postavio je Miloš Brnović

Objavljeno: 20:05h

Fudbaleri Radnika i Radničkog 1923 iz Kragujevca odigrali su u Surdulici nerešeno 1:1, u prvom meču plej-auta Superlige Srbije.

Poveo je Radnik u 37. minutu golom Miloša Spasića, da bi izjednačenje Radničkom doneo Miloš Brnović pogotkom u 69. minutu.

Radnički 1923 je od 49. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Nedeljko Piščević, a ono što je obeležilo ovu utakmicu je i isključenje trenera tima iz Kragujevca, Nenad Lalatović.

U narednom kolu, Radnik će gostovati Proleteru, a Radnički 1923 će dočekati Kolubaru.