LISICE UŠLE U ISTORIJU: Posle velikog preokreta se plasirale u polufinale Lige konferencija, PSV ostao u suzama!
Lester i PSV, Foto: EPA/Olaf Kraak

liga konferencija četvrtfinale revanš meč

To je prvo polufinale Lestera u evropskim klupskim takmičenjima

Fudbaleri Lestera plasirali su se večeras u polufinale Lige konferencija, pošto su u revanš utakmici četvrtfinala u Ajndhovenu pobedili PSV sa 2:1.

U prvoj utakmici prošle nedelje u Engleskoj bilo je nerešeno 0:0.

PSV je večeras poveo u 27. minutu golom Erana Zahavija, a izjednačio je Džejms Medison u 77. minutu. Pobedu Lesteru doneo je Rikardo Pereira pogotkom u 88. minutu.

To je prvo polufinale Lestera u evropskim klupskim takmičenjima.

Preostale utakmice četvrtfinala igraju se večeras: Roma - Bodo Glimt (1:2), PAOK - Olimpik Marsej (1:2) i Slavija Prag - Fejenord (3:3).