UZBUDLJIV DERBI MEČ U MANČESTERU! Siti remijem zadržao prvo mesto na tabeli! (FOTO)
Detalj sa utakmice Mančester siti - Liverpul, Foto: EPA/Andrew Yates

BEZ PROMENE NA VRHU!

Gvardiolin tim mogao je do pobede u 63. minutu ali je nakon konsultacije VAR-a gol Sterlinga poništen zbog ofsajda

Objavljeno: 23:22h

Fudbaleri Mančester sitija i Liverpula odigrali su nerešeno 2:2, u meču 32. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Siti golom Kevina De Brujnea u petom minutu, da bi izjednačenje Liverpulu doneo Diogo Žota osam minuta kasnije.

Novu prednost Sitiju doneo je Gabrijel Žezus u 36. minutu, a konačan rezultat je postavio Sadio Mane u 46. minutu.

Rahim Sterling je u 63. minutu postigao treći gol za Siti, ali je nakon konsultacije VAR-a gol poništen zbog ofsajda.

Siti je zadržao prvo mesto na tabeli sa 74 boda, jednim više od drugoplasiranog Liverpula.