KADA BI SVAKA BILA OVAKVA! GOLEADA na otvaranju 30 kola Superlige Srbije! "PADALI" KAO NA TRACI!
FK Spartak Subotica, Foto: Starsport©

supeliga srbije

Fudbaleri Spartaka pobedili su Kolubaru sa 4:3 (0:1) u 30. kolu Superlige Srbije.

Subotičani su tako stigli do devete pobede u sezoni i bodovno se izjednačili sa ekipom iz Lazarevca kojoj je ovo bio 16. poraz.

Na odmor se otišlo prednošću Kolubare od 1:0, a srelčac tog gola bio je Stefan Marjanović u 36. minutu.

Spartak je sredio redove u nastavku i brzo stigao do izjednačenja, već u 52. minutu preko Nikole Srećkovića.

Potom je na scenu stupio Nemanja Nikolić koji je sa dva gola doneo prednost "golubovima".

Prvi gol je postigao u 66. minutu iz penala, a potom i drugi u 73. minutu.

Kolubara se nije predavala, naprotiv, brzo su stigli da meč učine dramatičnim.

Uroš Đuranović u 75. i Nemanja Anrić u 86. minutu uspeli su da donesu gostima 3:3, ali nisu izdržali.

U drugom minutu nadoknade vremena Miloš Tošeski je pogodio za 4:3 i slavlje Subotičana.