VATRENO I SADRŽAJNO NA MARAKANI! Dva crvena, dva penala! Podrška Mihi! Žustro u jednom momentu! ZVEZDA U POLUFINALU
FK Crvena zvezda, Foto: Starsport©

Kup srbije

Fudbaleri Crvene zvezde su se pridrućili Vojvodini, Novom Pazaru i Partizanu u polufinalu Kupa Srbije.

Na stadionu Rajko Mitić, fudbaleri Crvene zvezde su odigrali meč pun naboja protiv borbene ekipe TSC-a.

Po rezultatu bi se reklo da je lako bilo ekipi Dejana Stankovića, ali TSC je pružio dobar, pristojan otpor.

Dva crvena kartona i dva penala dosudio je Lazar Lukić za crveno-bele.

Prvi penal već u petom minutu, a realizovao ga je Aleksandar Katai.

Do kraja prvog poluvremena ostalo je 1:0 za Zvezdu, uz napomenu da je došlo do sukoba u kom je učestvovao i Dejan Stanković.

Početkom drugog dela meča, u 56. minutu Ben je bio precizan sa bele tačke - 2:0. Đakovac je prilikom starta za najstrožu kaznu dobio crveni karton.

Na 3:0, povisio je Mirko Ivanić u 74. minutu, da bi Ben postavio konačan rezultat u 80. minutu.

Sudija Lukić je pokazao crveni karton rezervnom golmanu, Nenadu Filipoviću verovatno zbog dobacivanja.