PARNI VALJAK BEZ PROBLEMA DO POLUFINALA: Rikardo i Marković trasirali put do 4 najbolja u Kupu Srbije!
Radovanje fudbalera Partizana, Foto: Starsport©

bez iznenađenja

Objavljeno: 22:29h

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Loznice sa 2:0 u četvrtfinalu Kupa Srbije i time se plasirali u polufinale najmasovnijeg takmičenja u srpskom fudbalu.

Crno-beli su poveli u 33. minutu, golom Rikarda Gomeša kojem je ovo bio 30. pogodak u sezoni.

U međuvremenu Aleksandar Stanojević je imao primedbe na suđenje, jer je u prvom delu utakmice posle jedne situacije bio ljut, zbog nedosuđenog penala nad Rikardom.

1 / 5 Foto: Starsport©

Drugi gol je Partizan postigao u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu, jer je u kaznenom prostoru Loznice najbolji bio Lazar Marković.

Parni valjak tako je nastavio niz plasmana u završnice Kupa Srbije.

Partizan za vikend ima obaveza u Superligi Srbije, crno-beli će u nedelju gostovati ekipi Čukaričkog.