ŠAMPION IGRAO SA 12 IGRAČA: Neshvatljiv previd sudija, da li Bajern čeka kazna?! (FOTO)
Klupa Frajburga protestuje zbog 12 igrača Bajerna na terenu, Foto: EPA/Ronald Wittek

neverovatno

Dvojica fudbalera iz Minhena su ušlau igru, a samo jedan je izašao

Neverovatna scena dogodila se na utakmici Bundeslige između Frajburga i Bajerna.

Šampion Nemačke je kao gost slavio sa ubedljivih 4:1, ali bi lako mogli da budu kažnjeni zbog teškog previda u drugom poluvremenu.

Pet minuta pre kraja meča, Julijan Nagelsman je želeo da napravi dvostruku izmenu i poslao je na teren Niklasa Zilea i Marsela Zabicera, strelca poslednjeg, četvrtog gola za Bajern na susretu.

Međutim, kada je došlo do zamene, Zile i Zabicer su ušli, ali je izašao samo Kingsli Komen.

I četvrtom sudiji je promaklo da teren nije napustio Korentan Toliso pa su Bavarci tako 17 sekundi imali 12 igrača na terenu!

Toliso se žalio na povredu, ali je svejedno bio na terenu, tako da je pitanje da li će zbog ovakve greške Bajern meč možda izgubiti službenim rezultatom.

Posle kraće rasprave igrača i stručnih timova sve se smirilo, ali pitanje je šta će reći rukovodeći ljudi takmičenja.