KRALJEVSKI? Real dobio 3 penala, Benzema iskoristio 2 za slavlje u Vigu!
Benzema izvodi jedan od penala protiv Selte, Foto: EPA/Salvador Sas

la liga 30. kolo

Real Madrid je trenutno prvi na tabeli sa 69 poena, dok se Selta nalazi na 11. mestu sa 36 poena

Objavljeno: 23:52h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras u gostima Seltu sa 2:1, u 30. kolu španske La Lige.

Dvostruki strelac za Real bio je Karim Benzema u 19. i 69. minutu. Benzema je oba gola dao iz penala, a pritom je izveo i treći u 64. minutu, ali mu je taj odbranio golman Vaskes. Strelac za Seltu bio je Nolito u 53. minutu.

FK Real Madrid, Karim Benzema

Real Madrid je trenutno prvi na tabeli sa 69 poena, dok se Selta nalazi na 11. mestu sa 36 poena. Real Madrid će u narednom kolu dočekati Hetafe, dok će Selta gostovati Espanjolu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su kasnije večeras na svom terenu Alaves sa 4:1. Strelci za Atletiko bili su Žoao Feliks u 11. i 82. i Luis Suares iz penala u 75. i 90. minutu.

Gol za Alaves postigao je Gonsalo Eskalante u 63. minutu.

Atletiko je upisao 17. pobedu u šampionatu i sa 57 poena se nalazi na deobi drugog mesta. Alaves je na poslednjem, 20. mestu sa 22 osvojena boda.

U narednom kolu, Atletiko će gostovati Majorki, dok će Alaves gostovati Osasuni.