KAKVA KATASTROFA PRVAKA EVROPE: Ovakav debakl nisu odavno doživeli, Siti prati Liverpul i vraća se na čelo tabele!
Fudbaleri Čelsija, Foto: EPA / Neil Hall

premijer liga 31. kolo

Zanimljivo je da golova nije bilo u prvom delu, a onda je usledila kanonada u nastavku

Samo koji sat su fudbaleri Mančester sitija gledali u leđa Liverpulu, da bi se opet vratili na čeli tabele.

"Građani" su pobedom na gostovanju Barnliju od 2:0 (2:0), ponovo na čelu Premijer lige sa bodom više od rivala sa Enfilda.

Izabranici Pepa Gvardiole ostvarili su osmi uzastopni trijumf, a posao na Turf Moru završili su u prvom poluvremenu.

Već u petom minutu zatresli su mrežu Klaretsa, na dodavanje Rahima Sterlinga, Kevin de Brujne je rutinski pogodio za 0:1.

Sve je bilo rešeno u 25. minutu kada je opet Sterling upisao asistenciju.

Ovog puta je pronašao Ilkaja Gundogana koji je preciznim udarcem sa desetak metara pogodio za konačnih 0:2.

FK Mančester siti

Šok je poraz Čelsija kod kuće od Brentforda, 1:4. Zanimljivo je da golova nije bilo u prvom delu, a onda je usledila kanonada u nastavku.

Čelsi je poveo u 48. minutu preko Antonija Ridigera, ali gosti su brzo to neutralisali.

Prvo je Vitalij Janelt u 50. izjednačio, da bi Kristijan Eriksen u 54. minutu doneo prednost Brentfordu.

Četiri minuta kasnije još jednom se zatresla mreža "plavaca", ovog puta opet je Janelt bio precizan.

Tri minuta pre kraja Joan Visa je postigao i četvrti gol za goste bi time naneo ubedljiv poraz izabranicima Tomasa Tuhela.

Brajton i Norič su odigrali bez golova, dok je Sautempton osvojio bod u Lidsu (1:1).

Vulvsi su kod kuće bili bolji od Aston Vile, Džoni je u sedmom minutu doneo prednost ekipi sa Molinoa, da bi Ešli Jang u 36. minutu postigao autogol, pa je tako Vulverhempton stigao do 2:0.

U nastavku, četiri minuta pre kraja Oli Votkins je smanjio na 2:1, ali nije bilo vremena i šansi da se Vila spasi poraza.